Ukochana osoba

Czy jest istotne w jaki sposób znajdziemy drugą osobę, z którą będziemy mogli spędzić resztę swojego życia? Dla wielu osób problemem jest to, że ktoś kogoś poznał przez Internet? Jak to możliwe lepiej się do tego nie przyznawać, ale zaraz co w tym takiego strasznego? Czy spotkanie się na dyskotece kiedy człowiek ledwo stoi na nogach jest lepsze? Czy to jest bardzo romantyczne i lepiej będzie nam to opowiadać? Niestety osoby starsze właśnie w taki sposób do tego podchodzą wydaje im się, że spotykane osoby to sami zboczeńcy, ale to też świadczy o nich samych i w jakim celu sami wchodzą do Internetu. Osoby normlane powiedzą, że dobrze, że kogoś poznaliśmy, bo wreszcie będziemy mogli zacząć normlanie żyć. Osoby zakompleksione, które nie grzeszą inteligencją będą temu przeciwni. Na pewno nie ma im się, co przyglądać i słuchać. To, co myślą to ich problem i jeśli same sobie z nim nie poradzą to my na pewno tego nie zrobimy. Człowiek żyje po to żeby kochać, a to, że spotyka się kogoś przez Internet czy czat to już nasza sprawa. To my decydujemy jak to ma wyglądać i to my będziemy odpowiadać za to kogo wybraliśmy. Reszta niech zajmie się swoimi sprawami, bo niekiedy mają o wiele poważniejsze problemy niż im się wydaje.

Kogo spotkamy?

Wybierając nowoczesne randkowanie przez Internet nigdy tak naprawdę nie wiemy, kogo spotkamy. Jeśli chodzi o panów to tutaj niestety była bardzo źle i kobiety muszą być naprawdę bardzo ostrożne. Panowie niekiedy żonaci w związkach szukają przygód na jedną noc na takich portalach randkowych. Wystarczy wejść na jakikolwiek czat jako kobieta i zobaczyć jakie dostaniemy od 90% panów propozycje, niestety taka jest smutna prawda i raczej będzie z tym gorzej, a nie lepiej. Kobiety angażują się uczuciowo, a na końcu okazuje się, że dana osoba tak naprawdę grała i to co mówiła nie jest prawdą. Smutek, żal i rozpacz, ale nic tego nie zmieni co się stało. Zanim zaczniemy się z kimś na poważnie spotykać warto zrobić wszystko żeby można było dowiedzieć się o danej osobie jak najwięcej. Oczywiście nie wszystko wiemy o sobie, a co dopiero o kimś obcym, ale z biegiem czasu na pewno się wszystkiego dowiemy. Miejmy nadzieje, że w większości będą to same dobre informacje, ale nie wszystko będzie takie kolorowe, bo każdy z nas ma jakieś tajemnice. Byłoby dobrze gdyby każdy z nas spotkał dokładnie te osoby, które do niego pasują i wtedy mógłby związać się z jedną z nich może nawet na całe życie. Tego można wszystkim randkującym życzyć.

Od randki do randki

Czas jaki trzeba będzie poświecić na poznanie danej osoby przez Internet może być różny. Jedne osoby są nastawione na to, że wolą poznać kogoś przez Internet, zamienić z nim kilka zdać i spotkać się w realnym świecie. To najczęściej robią osoby, które miały podobnych randek bardzo dużo i większość z nich okazała się nietrafiona. Teraz nie chcą tracić czasu i wolą szybko i sprawnie wyeliminować takie osoby, które kompletnie się na tym nie znają i nie pasują do nich. Niestety nie ma tak dobrze żeby szybko poznać kogoś, kto będzie do nas pasował. Na to trzeba sporo czasu, a nawet osoby, które od kilku randek spotykamy potrafią nas jeszcze niemile zaskoczyć. Taka jest niestety prawda o nas ludziach, że trzeba sporo czasu zanim wyjdą nasze wszystkie plusy i minusy. Gorzej jeśli ktoś ma tylko same wady, które przez Internet tak ładnie ukrywał. Randki są nam potrzebne jeśli nie mamy swojej drugiej połówki i to bez względu na to czy mamy osiemnaście czy sześćdziesiąt lat. Jeśli jest taka możliwość, a Internet właśnie je daje to skorzystajmy z tego wszystkiego, a na pewno będziemy bardzo szczęśliwi i zadowoleni. Życie nam ucieka, a samotność zaczyna wielu osobom bardzo doskwierać, dlatego pora coś zadziałać.

Pierwsza randka

Jeśli ktoś pierwszy raz zasiada za komputerem i chce kogoś poznać to będzie równie podekscytowany jakby był na pierwszej randce. Poznanie kogoś to naprawdę niesamowite emocje, które nam będą towarzyszyły. Ważne jest to żeby ta pierwsza poznana osoba nie okazała się totalnym niewypałem, bo później można sobie na temat internetowych randek wyrobić bardzo złe zdanie. Tak naprawdę niczego nie da się przewidzieć i doświadczenie, które będziemy zbierać na pewno jest dla nas bardzo potrzebne. Człowiek bez względu na wiek i płeć uczy się, czego unikać i to nawet przydaje się w prawdziwym życiu. Niekiedy nie mamy koncepcji na to jak ma nasze życie wyglądać i kogo szukamy. Dopiero taka kolejna randka w Internecie daje nam możliwości poznania kogoś, na kim nam będzie zależało. Wtedy wiemy, że szukamy dokładnie takiej osoby i jeśli z tą nam nie wydaje to mamy już jakiś obraz tego jak ma kolejna osoba wyglądać. Rozmowy przez Internet zajmują nam naprawdę bardzo dużo czasu. Można spędzać godziny, tygodnie, a nawet miesiące zanim dojdzie do pierwszego realnego spotkania. To właśnie na tym spotkaniu będzie można zweryfikować to wszystko co się wie o danej osobie. Nie wszystko okazuje się prawdziwe i dlatego nie wszyscy lubią poznawać ludzi przez Internet.

Czat

Jeszcze kilka lat temu nie było czegoś takiego jak portale randkowe, na których można było poznawać ludzi z całego kraju. To obecnie wszystko się tak rozwinęło, że na spokojnie można wybierać i przebierać w takich stronach, które oferują kandydatury dziewczyn i chłopaków. Można spotkać ludzi w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach, ale to wszystko nie jest darmowe. Za miesiąc trzeba zapłacić dość sporo, ale czy cena miłości nie jest tego warta? W takim razie jak dawniej wyglądało randkowanie przez Internet? Na pewno były i nadal są czaty, które są darmowe. Można na spokojnie zalogować się pod odpowiednim Nickiem i rozmawiać, z kim się tylko chce. Różnica polega tylko na tym, że w razie jakiś problemów zawsze można pożegnać się i wyjść z czatu. Jeśli czujemy, że dana osoba jest naprawdę ciekawa i że można z nią spędzić przez ekranem monitora miło czasu to na pewno warto byłoby jej podać, chociaż numer gg. W razie potrzeby taka osoba będzie mogła się do nas odezwać i będzie można się pobawić w rozmowę, która kto wie może przeistoczy się w coś więcej? Tego nigdy nie można wykluczyć na początku rozmowy z daną osobą. Raczej trzeba się nastawić na to, że będzie właśnie tak się działo, a o to przecież nam chodzi.

Portale randkowe

Co jakiś czas pojawiają się nowe portale randkowe, na których będzie można spotkać ciekawych ludzi. Może nie wszyscy są na tyle ciekawi jakbyśmy się tego spodziewali, ale na pewno ludzi jest tam bardzo, ale to bardzo dużo. Portale randkowe nie są darmowe i trzeba przyznać, że ich założyciele są wstanie zarobić bardzo dużo pieniędzy. Niby te kwoty nie są duże, ale jak się wszystko dobrze rozłoży i wyliczy to wychodzą z tego konkretne pieniądze. Z drugiej strony gdyby tak nie było to czy ktoś zajmowałby się czymś podobnym. Ludzi samotnych jest bardzo dużo, ale nie bawmy się w coś takiego, że osoba, która ma osiemnaście lat robi opis jak to nikogo nie może znaleźć i że jest taka nieszczęśliwa. Jeszcze nie zaczęła dobrze szukać i ma na to wystarczająco dużo czasu. Nie ma się co tak załamywać i dramatyzować skoro nie ma powodu. Jak widać dzisiaj nauczeni jesteśmy, że wszystko odbywa się bardzo szybko. Niestety tutaj bardzo dużą role odgrywa społeczeństwo i presja. Koleżanki są po ślubie, a ja jeszcze nie i co teraz zrobić? Najlepiej wejść na portal randkowy poznać kogoś i szybko doprowadzić do ślubu, a jeszcze szybciej do rozwodu. Takie sytuacje zdarzają się coraz częściej i to jest w tym wszystkim najsmutniejsze.

© 2012 Randki online